ЗАПОБІГТИ ВРЯТУВАТИ ДОПОМОГТИ

Поделиться в соц. сетях

i310 жовтня 2018 року на базі навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України в Луганській області пройшли змагання серед навчальних закладів міста Сєвєродонецька.    Метою цього збору є популяризація серед дітей Всеукраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки», як форми здорового та активного способу життя, впровадження новітніх форм і методів підготовки до дій в надзвичайних ситуаціях, надання першої допомоги в надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня знань дітей у галузі безпеки життєдіяльності, виховання почуття колективізму та  командного духу.i4

Школярі міста командно змагалися за звання кращих юних рятувальників. Протягом дня вони надавали першу допомогу на воді, в зоні техногенної аварії та у побуті, вели бойове розгортання та орієнтувалися на місцевості.

i2Організували захід відділ освіти Сєвєродонецької  міської ради, міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді,  міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Серед 14 команд, які взяли участь у змаганнях, найкращими на етапі першої допомоги були СЗШ №18, СЗШ № 11 та НВК Колегіум.

i1Погода сприяла проведенню змагань. Світило яскраве сонечко, листя дерев переливалось різнобарвними фарбами. Таким же яскравим та усміхненим був настрій усіх учасників заходу. Кожна команда прагнула до перемоги. І навіть якщо ними не було її отримано, юнаки та дівчата зостались задоволеними участю, бо головне – це здобуті знання і навички, які зможуть допомогти у майбутньому дорослому житті.

Голова Сєвєродонецької МО ТЧХУ                      Ганна Полубєдова

Запись опубликована в рубрике благодарность, первая доврачебная, помощь с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.