Семінар для бенефіціарів по проекту «Підтримка домогосподарст» у м. Сєвєродонецьк

Поделиться в соц. сетях

IMG_20180912_11405812 вересня 2018 року в м. Сєвєродонецьк в готелі «Мир» відбувся тренінг для бенефіціарів з програми «Підтримка домогосподарств», яка фінансується за підтримки Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В тренінгу прийняло участь 35 бенефіціарів. Учасники тренінгу перед його початком зареєструвались та заповнили анкету. Семінар розпочався зі знакомства його учасників. Проводив тренінг фасилітатор Валентин Десятник, спеціаліст НК ТЧХУ, йому в цьому допомогла регіональна команда проекту: Лідія Загребіна, регіональний менеджер, Олена Стрижак, регіональний фінансовий менеджер, асистенти проекту по м. Сєвєродонецьк – Ганна Полубєдова, Андрій Воронов.IMG_20180912_114351

Бенефіціари були ознайомлені з Основоположними принципами Міжнародного Руху Червоного Хреста, загальними відомостями про Товариство Червоного Хреста України, а також ті програми, які імплементувались в Луганській області впродовж 2015-2018 років.

Валентин надав повну інформацію про проект «Підтримки домогосподарств», категорії учасників, види напрямків підтримки, умови участі та термін проведення проекту, документальне підтвердження категорії учасників, щодо оформленню плану використання коштів, звітність в рамках проекту, фінансова підтримка через «Укрпошту», етапи відбору бенефіціарів, графік переказів грошових грантів, ведення фінансової документації та моніторинг виконання активностей згідно плану використання коштів, тощо.

IMG_20180912_114023В ході семінару його учасники задавали безліч різноманітних питань, що принаймі отримувало кваліфіковану відповідь.

Семінар пройшов у дружній невимушеній атмосфері і кожен з бенефіціарів отримав масу позитивних емоцій.

 

Лідія Загребіна, регіональний координатор проекту.

Запись опубликована в рубрике Акции, благодарность, помощь, тренинг с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.