Всесвітній день першої допомоги

Поделиться в соц. сетях

GG78 вересня відзначається Всесвітній день першої допомоги. Червоний Хрест – провідний лідер у світі з навчання населення навичкам надання першої допомоги. У Товаристві Червоного Хреста України є кваліфіковані співробітники та волонтери, які навчають першій допомозі: 400 інструкторів та 46 тренерів, в т.ч. в Луганській обласній організації Товариства – 4 тренера, 11 інструкторів.ПП4

Тема Дня першої допомоги цього року –  «Перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах». Ця проблема актуальна і для України, і для усього світу. Майже кожен день кожен із нас є учасником дорожнього руху – пішоходом, велосипедистом, водієм або пасажиром.

ПП57 вересня на площи біля колегіуму в м. Сєвєродонецьку тренерами та інструкторами з першої допомоги Червоного Хреста було проведено: флешмоб з майстер-класу з серцево-легеневої реанімації, показову симуляцію на тему «Перша допомога при ДТП».  Спеціалісти партнерських організацій продемонстрували надання першої допомоги при ДТП, ознайомили з порядком проведення рятувальних робіт при пожежах, а також з правилами поведінки при виявленні небезпечних предметів і безпечною поведінкою на дорогах.
В акції прийняло участь близько 300 учнівської та студентської молоді учбових закладів м. Сєвєродонецька.фото Пп 1

Ми сподіваємось, що проведення подібних  заходів дозволить покращити обізнаність  молоді щодо безпеки дорожнього руху, навичок надання першої допомоги при ДТП та надзвичайних ситуаціях.

Запись опубликована в рубрике Акции, волонтерство, волонтеры, первая доврачебная, помощь с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.