Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Поделиться в соц. сетях

Stop_TB_in_UkraineЩороку, 24 березня, світ відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

Цей день є приводом для отримання інформації з профілактики та лікування туберкульозу і мобілізації громадськості до дій захисту себе та близьких від туберкульозу.

За даними фтизіатричної служби в місті Сєвєродонецьк спостерігається стабільно напружена, але контрольована ситуація по захворюванню на туберкульоз.

b_224Всі дані свідчать про несвоєчасне виявлення туберкульозу у населення міста, про низький рівень охоплення профілактичними оглядами та виявлення хворих з занедбаними формами туберкульозу.

Тому на теперішній час необхідно максимально підвищити рівень оглядів та діагностики цього захворювання..тубик

Обласною організацією Червоного Хреста з даного питання, в рамках програми «Забезпечення ДОТ та психосоціального супроводу клієнтів з чутливим ТБ (включаючи ВІЛ/ТБ) на амбулаторному етапі»,  організовано соціальний супровід хворих на туберкульоз.

Туберкульоз – це серйозне інфекційне захворювання, яке вимагає тривалого лікування.

Для досягнення 90% успіху лікування ТБ необхідно вчасно звернутися до лікаря. Чим раніше буде розпочато лікування, тим більше етапів на його успіх.

Лікування туберкульозу в Україні безкоштовне, не відкладайте візит до лікаря «на потім».

 

 

 

Сєвєродонецька міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Запись опубликована в рубрике #деньздоровья, безопасность, волонтер, волонтерство, Всесвітній день боротьби з туберкульозом, первая помощь, ТЕРРИТОРИЯ ЗДОРОВЬЯ, тренинг, туберкулез с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.