ЗВЕРНЕННЯ Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Поделиться в соц. сетях

   КК ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в      м.Авдіївка Донецької області, місцеві мешканці залишилися без гарячої їжі, опалення, електро- та водопостачання. Така ситуація може призвести до гуманітарної катастрофи в місті зважаючи також на посилення морозів у східній частині України.

Обласна організація звертається до колективів державних підприємств, організацій, установ, акціонерних товариств,  банківських та комерційних структур, промислових організацій, приватних підприємців, населення, волонтерів з числа молоді, до широкого кола громадськості та всіх небайдужих людей надати допомогу постраждалим жителям Авдіївки.

Ми з вдячністю приймемо від Вас кошти, продукти харчування, одяг, взуття, медичні препарати, засоби гігієни, постільну білизну, ковдри, обігрівачі, миючі засоби тощо.

Ми повинні об’єднати свої зусилля для підтримки людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, повернути їм бажання жити та надію на краще. Сподіваємось, що наше звернення знайде свій відгук у Ваших серцях та душах.

Ваша увага та чуйність, яку Ви надаcте повернеться до Вас сторицею.

 

Наші реквізити:

Луганська обласна організація

Товариства Червоного Хреста України

р/р 26006000107614

код ЄДРПОУ 02940121

МФО 300023 ПАТ «Укрсоцбанк»

Тел. для довідок: 050-267-43-57

e-mail: krestlug@mail.ru

 

 

Голова Луганської ОО ТЧХУ                      Ольга Кудаєва

Запись опубликована в рубрике Авдеевка, благотворительность, Гуманитарная помощь, Катострофа, ситуация, черезвычайная. Добавьте в закладки постоянную ссылку.